WSPÓŁPRACA

Współpraca to dla nas NETWORKING.

CO-Pracownia to idealne miejsce do nawiązywania kontaktów biznesowych, współpracy z nowymi partnerami, szukania nowych pomysłów, rozwiązań i inspiracji. Z nami rozwiniesz swój biznes. Zapewniamy na miejscu doradztwo biznesowe: audyt organizacyjny, doradztwo restrukturyzacyjne, zarządzanie zmianą, doradztwo personalne, mediacje, doradztwo z optymalizacji kosztów, zarządzanie przez cele, strategia komunikacji z klientem, zarządzanie zespołami, budowanie zespołów sprzedażowych, organizacja eventów, szkoleń i warsztatów, budowanie narzędzi opłacalnego udziału w targach w kraju i za granicą.

Q logo jpg1

12822147_1137280319615431_712583949_n

 

 

 

 

 

Dołączając do naszej ekipy masz szansę na nawiązanie współpracy z:

logo noweJesteśmy agencją interaktywną, która specjalizuje się w realizacji kampanii e-marketingowych. Dostarczamy naszym klientom wysokiej jakości bazy danych na potrzeby kampanii telemarketingowych, badań rynku,  kampanii mobilnych czy też mailingowych. Oprócz tego naszym Partnerom dostarczamy nowoczesne rozwiązania, takie jak: masowy mailing, kampanie SMS/MMS, kampanie direct-mailingowe, automatyczne kampanie głosowe czy masowa wysyłka wiadomości FAX, które skutecznie docierają do sprecyzowanej grupy docelowej.

logoFT rastrowe logoSpecjalizujemy się w kompleksowej obsłudze firm w zakresie udziału w targach na terenie całej Europy. Korzystając z wieloletniego doświadczenia w branży targowej, sieci kontaktów oraz doskonałych umiejętności organizacyjnych – doradzamy i pomagamy Naszym Klientom, aby ich inwestycja w targi – przyniosła możliwie najwyższy zwrot. Realizujemy stoiska targowe dostosowane do preferencji i potrzeb Naszych Klientów. Pomagamy załatwić z organizatorami targów formalności związane z udziałem Klientów w imprezach. Wynajmujemy personel pomocniczy. Doradzamy w zakresie: wyboru imprez targowych, aranżacji stoisk i ich wyposażenia. Na życzenie przeprowadzamy szkolenia dla pracowników Klienta, przygotowując ich do udziału w targach. Ponadto realizujemy szkolenia specjalistyczne, eventy i prowadzimy profesjonalne doradztwo targowe.

inside out logo 2000x952Jestem projektantem wnętrz i home stagerem. Pomagam urządzać wnętrza do mieszkania i do sprzedania. Znam dobrze rynek mieszkań na wynajem i wiem co robić, aby podnieść ich wartość w oczach klientów. Sama inwestuję w nieruchomości.

Jeśli masz ochotę na przytulne, wygodne, nowoczesne wnętrza i chcesz ułatwić sobie remont i aranżację, to zapraszam do współpracy. Jej zakres zależy całkowicie od Ciebie. Od pojedynczej konsultacji, po kompleksową usługę od A do Z wraz z profesjonalną sesją zdjęciową nieruchomości.

logo-rgb 112Biuro rachunkowe Miskiewicz z siedzibą w Skórzewie specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu prowadzenia księgowości oraz rozliczenia płac. Naszym głównym celem jest wsparcie małych oraz średnich przedsiębiorstw, które w swojej strukturze nie mają Działu Księgowości, a które oczekują profesjonalnej obsługi księgowej oraz zapewnienie naszym Klientom takich warunków współpracy, które pozwolą Im skupić się na tym, co w prowadzeniu działalności najważniejsze: na pomysłach, rozwoju i zwiększaniu przewagi konkurencyjnej.

BIURO RACHUNKOWO-KONSULTINGOWE „FINLOG” Prowadzenie księgowości małych i średnich firm: księgi handlowe, KPiR i ryczałt, rozliczenie z Urzędem Skarbowym, kadry i płace, ZUS. Doradztwo z logistyki przedsiębiorstw: optymalizacja struktur organizacyjnych, obieg dokumentów, optymalizacja zapasów surowców i wyrobów gotowych, optymalizacja operacji magazynowych, analiza i ocena procesów logistycznych.