O PRACOWNI

Prowadzisz niewielką firmę, pracujesz w domu albo właśnie piszesz pracę magisterską lub doktorską? Trudno Ci się skupić, brakuje Ci towarzystwa, szukasz miejsca na spotkania biznesowe? Czasami potrzebujesz inspiracji innych ludzi?

CO powiesz na to, by w końcu wyjść z domu? CO Ty na to, by pracować z innymi w niebanalnym otoczeniu? CO Ty na to, by rano wypić kawę z niezwykłymi ludźmi, którzy pracują podobnie do Ciebie? Jesteś na tak? Wpadaj do CO-Pracowni!
Wynajem samodzielnego biura jest dość kosztowny. W Pracowni możesz za dobrą cenę wynająć biurko na tyle czasu, ile naprawdę potrzebujesz. Nie musisz też jeździć do centrum Poznania, stać w korkach i płacić za strefę parkingową. Do Pracowni masz blisko, bezpłatny parking znajduje się tuż przy budynku. Jesteśmy zlokalizowani na zachodnich przedmieściach miasta z bardzo wygodnym dojazdem.

 

PRACOWNIA to miejsce dla:

⇒ wszystkich, którzy pracują w domu, ale ile można siedzieć w domu??? czas wyjść do ludzi!

⇒ osób, które poszukują miejsca na swoje biuro, ale nie chcą wydawać dużo pieniędzy na wynajem; w końcu lepiej te pieniądze zainwestować w rozwój własnej firmy

⇒ ludzi wolnych zawodów, freelancerów, architektów, informatyków, rekruterów i wszelkiego typu przedsiębiorców

⇒ oraz tych, którzy chcą się spotykać ze swoimi klientami i partnerami biznesowymi, ale po prostu nie mają gdzie

 

PRACOWNIA to miejsce, gdzie:

⇒ za fajną cenę możesz wynająć biurko lub salkę spotkań na godziny, dni lub cały miesiąc

⇒ pracujesz wśród ludzi takich tak Ty, a w przerwach rozmawiasz, wymieniasz się doświadczeniami, poznajesz biznesowe historie innych, inspirujesz się

⇒ pijesz przy tym pyszną kawę

 

W Polsce działa ponad milion firm jednoosobowych. To w większości ludzie pracujący w domach. I podczas, gdy niektórzy, Ci mniej liczni, mają tyle samozaparcia, że codziennie wstają o 8.00, siadają do biurka i pracują 8 godzin, inni (tacy, jak my na przykład) mają mnóstwo ważnych spraw, które odrywają nas od pracy: śniadanie, pranie, kurz pod łóżkiem, szurający pies, marudzący nastolatek. Ale jest dla nas ratunek – wyjście do pracy, gdzie z innymi ludźmi, podobnymi do nas, będziemy realizować swoje zadania. Coworking to coraz popularniejsza forma pracy – wspólne biuro, w którym wynajmuje się biurko tylko na tyle czasu, na ile jest to naprawdę potrzebne. Na przykład na 4 godziny, kiedy dziecko jest w żłobku.