Warsztaty kaligraficzne – 21 marca: Kursywa Gotycka

  • 0

Warsztaty kaligraficzne – 21 marca: Kursywa Gotycka

Category : Bez kategorii

Zapraszamy na kolejne warsztaty kaligraficzne przygotowane przez AgaPisze. Systematycznie poznajemy różne kroje pisma – tym razem kolej na pismo niezwykłe, niemal baśniowe – choć przed wiekami stosowane z powodzeniem na codzień.

Kursywa gotycka i batarde wpisują się w zestaw pism pośpiesznych, notatkowych. W przeciwieństwie do ich kuzynki – tekstury – są drobne i zamaszyste, a litery przybierają nieraz niezwykły kształt.

Odrobina magii w naszym codziennym zdigitalizowanym świecie 😉

Warsztaty odbędą się we wtorek, 21 marca o godz. 18.00 w miejscu jednocześnie starym i nowym – w przytulnej i jasnej CO-Pracowni – wspólna przestrzeń do pracy nr 2.

Koszt warsztatów to 70 zł płatne na konto: ING Bank Śląski 88 1050 1520 1000 0092 0117 4027 Węgrowska Agnieszka Węgrowska; w tytule przelewu proszę podać datę warsztatów. Zapewniamy wszystkie materiały, oraz serwis kawowy, a także dostęp do Biblioteczki Kaligrafa – kilku najciekawszych pozycji książkowych traktujących o kaligrafii.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem, na adres agapisze.kaligrafia@gmail.com.

Uwaga – w przypadku rezygnacji z warsztatów na 3 dni przed terminem lub później nie zwracamy wpłaconej kwoty – prosimy o przemyślane zapisy.


Leave a Reply